קולקציות שמלות ערב 2014

קרא עוד...

שמלות ערב 2014

שמלת ערב מעוצבת היטב מעניקה ללובשת אותה מראה של נסיכה אמיתית. התאמת שמלות ערב מצריכה התחשבות בפרמטרים שונים על מנת להבטיח את הצלחת השמלה: אופייה הייחודי של האישה, טעם אישי, סגנון מועדף, מידות ועוד. בבחירת שמלה מתוך קולקציית שמלות ערב 2014 בסטודיו של נורית חן ניכר כי בכל שמלה הושקעה תשומת הלב המקסימאלית, האהבה והתשוקה.

המגוון הרחב של שמלות 2014 בסטודיו של נורית חן כולל דגמים שכמו יצאו זה עתה משנות החמישים ווכן סגנונות נוספים המעניקים עדכניים ועכשווים יותר. בקולקציה העשירה של קטלוג שמלות ערב 2014 ניתן למצוא כמעט כל סוג של שמלה: שמלות ערב קצרות 2014, שמלות ערב ארוכות, שמלות ערב צבעוניות או בשחור – לבן ועוד. מגוון הדגמים הקיים בקולקציית שמלות ערב 2014 של נורית חן מאפשר לכל אישה לבחור את הדגם המתאים לה יותר מכל.

מגוון עשיר של בדים

בין הבדים המובילים של שמלות 2014 ניתן למצוא סאטן ותחרה, שיפון, משי ועוד מגוון רחב של בדים נשפכים הנופלים על הגוף ברכות ומדגישים את הקווים הטבעיים והיפים של גוף האישה. הגוונים הרבים המצויים בקטלוג שמלות ערב 2014 כוללים אפרסק משיי נשפך וגוון פנינה קסום המחמיא לגזרת הגוף הטבעית, ורוד פסטורלי ועדין וירוק מבריק ומרשים, שחור אצילי ועוד מגוון רחב של אפשרויות עיצוב שמלות ערב 2014.

על מנת ליצור את המראה המושלם לערב חברתי חשוב לבחור שמלת ערב 2014 מתוך הקטלוג המוכר ולהתאים את המידות באופן אישי לפי הצרכים וההעדפה האינדיבידואלית. מתוך מבחר גדול של מעצבי שמלות ערב 2014, נורית חן מעמידה לרשות הנשים מגוון שמלות בהתאמה אישית.